نکات مهم آموزش بازاریابی پیامکی

نکات مهم آموزش بازاریابی پیامکی

از زمان تاسیس سامانه هوشمند پیامکی گامبرون ، ما هر روز در حال ارائۀ یک مقاله آموزشی جهت بالا بردن فرهنگ استفاده از اس ام اس در ایران هستیم. وبلاگ گامبرون مارکت منبع مناسبی برای یادگیری بازاریابی پیامکی و نحوه استفاده درست از پنل اس ام اس می باشد. علی رغم اینکه به شما توصیه می کنیم که مطالب وبلاگ گامبرون مارکت را هر روز دنبال کنید، اما در این مطلب می خواهیم سه اصل مهم پیامکی را برایتان شرح دهیم. پس این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.
اگر مشتریان وفادار می خواهید، بهتر است پیش از ارسال اس ام اس، از آنها اجازه بگیرید
بازاریابی پیامکی زمانی می تواند موفق عمل کند که بر اساس استانداردها اجرا شود. یکی از این استانداردها دریافت مجوز ارسال پیامک از مشتریان و اعضای خبرنامه پیامکی است. خلاصه بگوییم، شما پیش از آنکه برای اینکه فردی را به عضویت خبرنامه پیامکی خود در بیاورید، باید از آنها اجازه بگیرید. هیچ گاه فرض نکنید که یک مشتری می خواهد عضو خبرنامه پیامکی شما شود. حتی اگر فرضیه شما درست باشد، باز هم پیش از اضافه کردن شماره آنها به فهرست خود باید، از آنها اجازه بگیرید.
هنگامی که خبرنامه پیامکی خود را تبلیغ می کنید، صادق و دقیق باشید
هیچ گاه برای گسترش فهرست خبرنامه پیامکی خود، دروغ نگویید و سعی نکنید که مشتریان خود را گول بزنید. این کار نه تنها بازاریابی ضعیفی به شمار می آید، بلکه می تواند تجارت شما را به خطر بیاندازد. خوشبختانه، سامانه هوشمند گامبرون همواره با افرادی همکاری داشته است که می خواهند بازاریابی پیامکی را به صحیح ترین نحو انجام دهند. برای مثال به جای ارسال اس ام اسی با مضمون زیر:
با ارسال کلمه همبرگر به شماره 100050015001201، یک همبرگر رایگان دریافت کنید.
پیامکی تبلیغاتی با این محتوا برای مشتریان خود ارسال نمایید:
با ارسال کلمه همبرگر به شماره 100050015001201، یک همبرگر رایگان دریافت کنید و به عضویت خبرنامه ما در بیایید.
فهم استفاده درست از بازاریابی پیامکی برای دستیابی به موفقیت ضروری است
ما می دانیم، یادگیری و آموزش بازاریابی پیامکی موضوع هیجان انگیزی نیست. احتمالا شما ترجیح می دهید که اطلاعات بیشتری راجع به روش های جلب مشتری داشته باشید. اما بدانید، اگر نحوۀ استفاده از پنل پیامک جهت ارسال های تبلیغاتی را به درستی یاد نگیرید، مسلما به نتیجۀ دلخواهتان نخواهید رسید.
***
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی سامانه هوشمند پیامکی گامبرون به شماره تلفن 09361552701تماس بگیرید.

                                                                                                                        

نظرات

پست‌های معروف از این وبلاگ

نکات مهم استفاده از سامانه پیام کوتاه در رستوران و کافی شاپ

نکاتی که از شکست بازاریابی پیامکی جلوگیری می کند